Těšení se…

Když jsme se loni v únoru vrátili po 13 letech života strávených v Německu do Česka, přesněji řečeno do Prahy a vyměnili náš vysněný dům se stodolou, obrovskou zahradou a životem na vesnici, za život v bytě, v centru velkoměsta, ve víru rychlého stylu života, bylo nám jasné, že k tomu komfortu se všemi těmi úžasnými možnostmi, které Praha poskytuje, budeme potřebovat harmonický balanc v podobě venkova, na který jsme byli do té doby tak zvyklí.

Ještě jsme nebyli ani přestěhovaní a už jsem plánovala koupi staré chalupy s ovocnou zahradou a obrovskou stodolou, takovou, aby se tam mohly pořádat svatby a oslavy všeho druhu. Místo, kde se budou lidé setkávat, cítit jako doma a rádi se vracet. Místo, kam budeme vyjíždět s rodinou, když budeme potřebovat utéct z města. Místo kde bude příroda vonět loukou a lesem. Místo, kde se zastaví čas.

Jenže to bych nesměla být já, abych si v hlavě neutvořila skoro nesmyslnou představu mé vysněné chalupy, nároků na pozemek a okolí, čímž jsem si skoro znemožnila šanci něco obdobného najít, lépe řečeno něco obdobného, v rámci finančních možností.

Objeli jsme stovky statků, chalup, pozemků, neúspěšně… Klidně bychom brali i tu nejrozbitější barabiznu, kdyby stála na krásném místě.

Nic!

A když už bychom byli ochotni podstoupit nějakému zásadnímu kompromisu, tak se na pozemku, u sousedů, nebo ve vesnici objevil jiný problém, se kterým bychom se asi těžko sžívali. A tak hledáme dál a víme, že jednou to pravé a v pravý okamžik najdeme, spravíme a potom u nás budete moci slavit třeba i vy.

 

Pokud ale plánujete svatbu letos a trend veselek ve stodole vás oslovuje stejně jako nás, nechte se inspirovat kreativní organizátorkou svateb, kterou jsem já pro sebe objevila až loni na jaře, díky videu z jedné nádherné svatby, v mých oblíbených Rekovicích. Tuto svatbu fotil její muž Radek, se kterým Lenka tvoří doplňující se dvojici.

Někdy v létě jsem se k jejímu profilu vrátila díky fotografii svatebně vyzdobené stodoly a v tu chvilku jsem věděla, že jedeme na stejné vlně. A že ji musím poznat!

Koukněte na její stránky, ať víte, o čem mluvím. To je prostě nádhera!!!

Mne oslovila především svou přirozeností, kreativním schopnostem a svým milým a vstřícným přístupem. Proto jsem ji požádala o spolupráci a ona přikývla. Hurá.

Pro vás to znamená, že máte příležitost ji také poznat a to na workshopu s Láskočas, u nás nanitce. YEAH!!!

A protože bych to nebyla já, abych v něčem, co už je samo o sobě parádní, nehledala ještě něco víc, tak vězte, že Lenka k nám nepřijede sama. Jelikož očekávám, že se na workshopu sejdou samé milé duše (jak jinak:-)), a protože vím, že z takovýchto setkání vznikají leckdy vřelá přátelství a taky, proto, že budeme tvořit krásné věci, byla by škoda tohle všechno nezachytit navždy. Alespoň formou fotek. A tak jsem k Lence přizvala i jejího muže Radka Šviderského, fotografa, který nefotí pouze svatby. Ale nafotí i náš workshop v akci.

Jak já se na tohle všechno těším!!!

Pokud jste dostali chuť přijít si vytvořit něco krásného s Láskočas, sledujte náš Instagram nebo Facebook, kde již brzy vyhlásíme termín tohoto workshopu.

 

Zatím se mějte krásně.

Já se jdu těšit!

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.